Vaart maken met innovatie

Evenementen > 2019 > januari > Vaart maken met innovatie

Over dit evenement

Door OKH

SprintWolf.nl - Koornbeursweg 75E

Heeft u wel eens gehoord van Design Sprint?
Dat is een gestructureerd stap-voor-stap proces voor het oplossen en testen van grote uitdagingen bij productideeën binnen één week. U test dus een product of dienst bij uw doelgroep(en) in hele korte tijd en u bespaart tijd, geld en energie.

Op 31 januari gaat de Ondernemerskring Heerenveen u kort kennis laten maken met deze manier van werken. Dat doen we aan de hand van een casus die waardevol is voor de toekomst van de OKH.  Twee vliegen in één klap dus! 

Waar gaan we mee aan de slag?
Verandering is aan de orde van de dag. Ook als OKH willen we bij de tijd  zijn en waarde leveren voor onze leden. Daarvoor is het belangrijk op een innovatieve manier vooruit te denken, samen met jullie. Want net als bij veel andere clubs en verenigingen is het een uitdaging mensen betrokken en actief te houden.

Daarom willen we graag aan de slag met de volgende uitdagingen:

  • Hoe kunnen we de betrokkenheid en verbinding van onze leden vergroten?
    Wat kunnen we doen om te zorgen voor meer contact?
  • Hoe kunnen we ervoor zorgen dat we elkaar onderling nog beter versterken, zodat we elkaar zakelijk weten te vinden?
  • Hoe kunnen we nieuwe leden werven en zorgen dat bestaande leden hun lidmaatschap waardevol vinden.

Wat is het doel?
Samen met jullie willen we deze avond gebruiken om op een actieve manier concrete ideeën te bedenken en onderzoeken. En daarnaast wordt het ook gewoon een leuke avond waarbij ruimte is om te netwerken onder het genot van een hapje en drankje.

Waarom zou je hier bij moeten zijn?

  • Je maakt kennis met een krachtige manier van werken
  • We gaan samen actief op zoek aan de slag met innovatief denken
  • Je draagt bij aan de toekomst van OKH
  • Je krijgt de ruimte om ideeën aan te dragen waarbij jouw rol als lid wordt verstrekt

Deze avond zal worden begeleid door Annemieke Mintjes (mintjesenco.nl) en Evert Wilstra (SprintWolf.nl). Zij hebben ruime ervaring met het begeleiden van processen waarbij slim en effectief werken voorop staat.


Programma:
19.00 uur
Inloop met koffie en thee
19.00 uur
Vaart Maken met innovatie
21.30 uur
Netwerken met een hapje en drankje

Bij extra deelname per lid is bij deze bijeenkomst een bijdrage verschuldigd van € 10,- per persoon.

Bijeenkomst bijwonen en geen lid?
Geïnteresseerd in de Ondernemerskring Heerenveen en u wilt, als ondernemer in de gemeente Heerenveen een bijeenkomst bijwonen? Neem dan contact op met het secretariaat via info@ondernemerskringheerenveen.nl  of telefoon 0513-640773